VALSTYBĖS TARNAUTOJŲ MOTYVACIJOS SKATINIMAS PAGAL ENEAGRAMOS MODELĮ Padidinti

ENEAGRAMA - KAD PARDAVIMAI IŠAUGTŲ

Eneagramos  modelis  –  tai  asmenybės  tipologijos  įrankis,  kuris  sąmoningai  ir  efektyviai  padeda  įvertinti  save  bei  kitus  pagal skirtingus tipus ir pateikia nesąmoningai pasirinktas 9 gyvenimo strategijas.

INTERAKTYVUS  PRAKTINIS SEMINARAS

Daugiau informacijos

2019-03-27 09:00:17

10

Tik internetu

129,00 EUR
+PVM

Programa skirta

darbuotojams, kurie nori sustiprinti EQ ir SQ. Siekiant, kad pardavimai išaugtų, žmonės turi gerai pažinoti save ir gebėti valdyti bendravimą su klientu.

Nauda: 

•seminaro dalyviai gebės efektyviai bendrauti su skirtingais asmenybės tipais: gebės įvertinti klientus pagal kūno kalbą ir atitinkamai bendrauti. Pagal Eneagramos modelį skirtingi tipai turi skirtingus verbalinius ir neverbalinius požymius;
•seminaro dalyviai gebės valdyti derybas ir atitinkamai suteikti grįžtamąjį ryšį. Pagal Eneagramos modelį su visais reikia kalbėti skirtingai ir atitinkamai perduoti norimą žinutę;
•seminaro dalyviai gebės valdyti konfliktus. Pagal Eneagramos modelį kiekvienas tipas skirtingai sprendžia konfliktus ir atitinkamai gebės keisti savo požiūrį.
•seminaro dalyviai mokės motyvuoti save ir kitus. Pagal Eneagramos modelį, kiekvienas asmenybės tipas turi skirtingas motyvacijas ir fokusą;

SEMINARO TEMOS :

•EQ ir Eneagramos testai.
•Tema „Eneagramos modelio pristatymas. Eneagramos tipai ir 9 gyvenimo strategijos“. Praktinė užduotis: atpažinti savo ir kitų tipų motyvacijas, klausimai pagal tipus ir pažinimas, darbas porose, prisistatymai, diskusijos, grįžtamasis ryšis

•Tema „Pardavimų strategijos pagal Eneagramos modelį. Verbaliniai ir neverbaliniai tipų požymiai Grįžtamojo ryšio suteikimas“. Praktinė užduotis: atpažinti verbalinius ir neverbalinius požymius: darbas porose ir grupėse, pristatymas, grįžtamasis ryšys.

•Tema „Socialiniai stiliai ir harmoningos grupės. Eneagramos triados (žmogaus centrai): kūno,  širdies ir galvos. Instinktai. Talentų stiprinimas“. Praktinė užduotis: atpažinti triados centrus ir stiprinti talentus : darbas porose ir grupėse, „vaidmenų pasikeitimai“, komandos narių pristatymai, simuliacijos, grįžtamasis ryšys.

•Tema „Komandos įveiklinimas“. Praktinė užduotis: komandos narių užduočių pasiskirstymas, atsakomybės priėmimas ir efektyvi komunikacija: grupinė dinamika, metodo „Čia ir dabar“ taikymas, „vaidmenų pasikeitimai“, grįžtamasis ryšys.

•Tema „Nauja pardavimų strategija ir tikslų įgalinimas“. Praktinė užduotis: Pardavimų strategijos rengimas: tikslų iškėlimas ir įgalinimas: darbas porose, simuliacijos, gerosios patirties pavyzdžiai, grįžtamasis ryšys.

•Tema „Rekomendacijos, kaip turėtų augti asmenybė komandoje siekiant įmonės tikslų“. Praktinė užduotis: konkrečios rekomendacijos kiekvienam tipui: grupinė dinamika, metodo „Čia ir dabar“, „vaidmenų pasikeitimai“, pristatymas, grįžtamasis ryšys.

•Seminaro apibendrinimas ir diskusija. Kokie tikslai pasiekti seminaro metu? Kokie kiti žingsniai? Testas

Po seminaro (dalyviai įsivertins savo naujai įgytas kompetencijas ir bus labai aiškus palyginimas iki ir po seminaro.

   

   Teorijos/praktikos santykis: 20/ 80

8 akad. val.  Seminaro vieta:  Viešbutis PANORAMA,  Sodų g. 14,  Vilnius

Lektoriai :
  • Gita Kondrotaitė Gita Kondrotaitė

    sertifikuota Eneagramos trenerė (ICTA), turinti daugiau kaip 10 metų įvairių seminarų: auditorijos valdymo, komunikacijos tobulinimo, EQ stiprinimo, emocijų, streso, konfliktų valdymo, talentų stiprinimo, vedimo patirtį; sertifikuota verslo trenerė (ICTA) ir verslo konsultantė (VŠĮ Versli Lietuva) personalo, rinkodaros, pardavimo ir derybų, ir kt. klausimais; propaguojanti įvairias: Geštalto„Čia ir dabar“, Transakcinės analizės, jogos, Reiki, Ajurvedos, kitas metodikas ir instrumentus.

* privalomi laukai